Kraft popieriaus maišeliai

Kraft popieriaus maišeliai

Šie maišeliai yra pagaminti iš rudo Kraft popieriaus išorėje ir balto Kraft popieriaus viduje. Šio tipo maišeliai dažniausiai naudojami kavai, arbatai, sausainiams, saldainiams ir biriems produktams pakuoti.

Sidabriniai maišeliai

Sidabriniai maišeliai

Šie maišeliai yra pagaminti iš atspausdinto ir laminuoto popieriaus išorėje ir balto Kraft popieriaus viduje. Sidabro spalvos paviršius suteikia supakuotam produktui daugiau išskirtinumo ir atkreipia dėmesį. Dažniausiai naudojami kavai, arbatai, sausainiams, saldainiams ir biriems produktams pakuoti.

Auksiniai maišeliai

Auksiniai maišeliai

Šie maišeliai yra pagaminti iš atspausdinto ir laminuoto popieriaus išorėje ir balto Kraft popieriaus viduje. Aukso spalvos paviršius suteikia supakuotam produktui daugiau išskirtinumo ir atkreipia dėmesį. Dažniausiai naudojami kavai, arbatai, sausainiams, saldainiams ir biriems produktams pakuoti.Maišeliai su ovalo formos langais

Maišeliai su ovalo
formos langais

Šie maišeliai yra pagaminti iš lygaus rudo Kraft popieriaus ir turi ovalo formos skaidraus plastiko langą, kuris suteikia pirkėjui galimybę matyti produktą esantį maišelio viduje. Šio tipo maišeliai dažniausiai naudojami kavai, arbatai, sausainiams, saldainiams ir biriems produktams pakuoti.

Maišeliai su stačiakampio formos langais

Maišeliai su stačiakampio formos langais

Šie maišeliai yra pagaminti iš tekstūrinio rudo Kraft popieriaus ir turi stačiakampio formos skaidraus plastiko langą, kuris suteikia pirkėjui galimybę matyti produktą esantį maišelio viduje. Šio tipo maišeliai dažniausiai naudojami kavai, arbatai, sausainiams, saldainiams ir biriems produktams pakuoti.

Universalūs maišeliai su stačiakampiu dugnu* išsiskiria patogiu naudojimu: stačiakampis dugnas užtikrina stabilų pakuotės stovėjimą lentynose.

* Square Bottom Bag, Block Bottom Bag, SOS Bag.

UNIVERSALŪS POPIERINIAI MAIŠELIAI | SPECIALIAI UŽSAKOMI POPIERINIAI MAIŠELIAI