Universalūs maišeliai


Kraft popieriaus maišeliai

Kraft popieriaus maišeliai

Šie maišeliai yra pagaminti iš rudo Kraft popieriaus išorėje ir balto Kraft popieriaus viduje. Šio tipo maišeliai dažniausiai naudojami kavai, arbatai, sausainiams, saldainiams ir biriems produktams pakuoti.

Sidabriniai maišeliai

Sidabriniai maišeliai

Šie maišeliai yra pagaminti iš atspausdinto ir laminuoto popieriaus išorėje ir balto Kraft popieriaus viduje. Sidabro spalvos paviršius suteikia supakuotam produktui daugiau išskirtinumo ir atkreipia dėmesį. Dažniausiai naudojami kavai, arbatai, sausainiams, saldainiams ir biriems produktams pakuoti.

Auksiniai maišeliai

Auksiniai maišeliai

Šie maišeliai yra pagaminti iš atspausdinto ir laminuoto popieriaus išorėje ir balto Kraft popieriaus viduje. Aukso spalvos paviršius suteikia supakuotam produktui daugiau išskirtinumo ir atkreipia dėmesį. Dažniausiai naudojami kavai, arbatai, sausainiams, saldainiams ir biriems produktams pakuoti.

Maišeliai su ovalo formos langais

Maišeliai su ovalo
formos langais

Šie maišeliai yra pagaminti iš lygaus rudo Kraft popieriaus ir turi ovalo formos skaidraus plastiko langą, kuris suteikia pirkėjui galimybę matyti produktą esantį maišelio viduje. Šio tipo maišeliai dažniausiai naudojami kavai, arbatai, sausainiams, saldainiams ir biriems produktams pakuoti.

Maišeliai su stačiakampio formos langais

Maišeliai su stačiakampio formos langais

Šie maišeliai yra pagaminti iš tekstūrinio rudo Kraft popieriaus ir turi stačiakampio formos skaidraus plastiko langą, kuris suteikia pirkėjui galimybę matyti produktą esantį maišelio viduje. Šio tipo maišeliai dažniausiai naudojami kavai, arbatai, sausainiams, saldainiams ir biriems produktams pakuoti.

Universalūs maišeliai su stačiakampiu dugnu* išsiskiria patogiu naudojimu: stačiakampis dugnas užtikrina stabilų pakuotės stovėjimą lentynose.

* Square Bottom Bag, Block Bottom Bag, SOS Bag.

Specialiai užsakomi maišeliai

Maišeliai su spauda ir langais

Maišeliai su spauda ir langais

Šie maišeliai yra atspausdinti itin kokybiška spauda iki 7 spalvų, taip pat turi skaidraus plastiko langą. Jūsų pasirinktos formos skaidraus plastiko langas leis pirkėjui matyti produktą esantį maišelio viduje. Dažniausiai naudojami kavai, arbatai, sausainiams, saldainiams ir biriems produktams pakuoti.

Maišeliai su spauda ir blizgiu laku

Maišeliai su spauda ir blizgiu laku

Šie maišeliai yra atspausdinti itin kokybiška spauda iki 7 spalvų, taip pat ir sodriomis “aukso” ar “sidabro” spalvomis. Pasirinktinai galima dalį maišelio paviršiaus lakuoti blizgiu laku, suteikiant dar daugiau patrauklumo produkto pakuotei. Dažniausiai naudojami kavai, arbatai, sausainiams, saldainiams ir biriems produktams pakuoti.

Maišeliai su spauda ir matiniu arba blizgiu plėvelės laminatu

Maišeliai su spauda ir matiniu arba blizgiu plėvelės laminatu

Šie maišeliai yra atspausdinti itin kokybiška spauda iki 7 spalvų, taip pat ir sodriomis “aukso” ar “sidabro” spalvomis. Paviršiaus padengimas blizgia arba matine plėvele suteikia itin ryškų blizgesį ir malonų lytėjimo pojūtį. Dažniausiai naudojami kavai, arbatai, sausainiams, saldainiams ir biriems produktams pakuoti.

Maišeliai yra atspausdinti itin kokybiška spauda iki 7 spalvų,
taip pat ir sodriomis “aukso” ar “sidabro” spalvomis.

Išmatavimai: plotis nuo 50 iki 120 mm, šono plotis nuo 30 iki 80 mm, aukštis nuo 150 iki 300 mm. Minimalus užsakomų maišelių kiekis 30 tūkst. vnt.

Popieriniai maišai miltams. Jau greitai!

UNIVERSALŪS POPIERINIAI MAIŠELIAI | SPECIALIAI UŽSAKOMI POPIERINIAI MAIŠELIAI