Esame jauna, 2010 m. veiklą pradėjusi pakuočių gamybos įmonė. Nuo veiklos pradžios didžiausią dėmesį skyrėme bendradarbiavimui su arbatų pakuotojais Baltijos regione. Tiekdami pakavimo medžiagas arbatų gamintojams (atpausdintus vokelius, kartonėlius ir lipniąsias etiketes) sukaupėme itin vertingos patirties ir 2013 m. įsigijome maišelių su stačiakampiu dugnu* gamybos įrenginį.

2014 metais UAB “Litprint” įmonėje sėkmingai sertifikavome maišelių maisto ir ne maisto produktams pakuoti kūrimo, gamybos ir pardavimo kokybės vadybos sistemą standartu ISO 9001:2008 bei higienos vadybos sistemą maisto produktų pakuotėms gaminti standartu EN 15593:2008.

UAB “Litprint” darbuotojai yra diplomuoti aukštųjų vadybos, inžinerijos mokslų specialistai, sukaupę didelę patirtį pakuočių poligrafijos sektoriuje.

Mūsų tikslas – pasiūlyti klientams tokius maišelius, kurie padėtų sprendžiant svarbiausius rinkodaros, saugaus įpakavimo ir logistikos uždavinius. Siekdami šio tikslo mes kuriame technologiškai inovatyvius gamybos būdus, nuolat tobuliname įrangą ir geriname gamybos procesą.

Mūsų veiklos rezultatas – išskirtinės spaudos, tikslių matmenų, labai tvirti maišeliai už racionalią kainą ir pirkėjams priimtinais kiekiais.

Sėkmingą UAB “Litprint” augimą lėmė bendradarbiavimas su stambiausiais Baltijos šalių arbatų pakuotojais: UAB “Skonis ir kvapas”, UAB “Presto prekyba”, SIA “Bargi”, UAB “Acorus calamus” ir kitomis įmonėmis.

Artimiausiuose UAB „Litprint“ planuose numatytas papildomų maišelių tipų sukūrimas. Šiuo metu aktyviai dirbame kurdami didesnio formato maišelius su spauda.

Tikime, kad nuolatinis mūsų tobulėjimas prisidės ir prie sėkmingo mūsų klientų augimo.

Scanpack 2015

Scanpack 2015

2015 metų Spalio 20-23 dienomis UAB „Litprint“ dalyvavo Scanpack parodoje Švedijoje. Įmonė atstovavo Lietuvą nacionaliniame stende ir pristatė savo produkciją: laminuotus popierinius maišelius su spauda, popierinius maišelius su langais, kraft maišelius, vokelius arbatai bei pakuotes cukrui, taip pat užmezgė daugiau nei 40 potencialių verslo kontaktų bei susitiko su esamais klientais bei žaliavų tiekėjais iš Skandinavijos.

Paslaugos teikimas ir terminai

* Maišeliai su stačiakampiu dugnu išsiskiria patogiu naudojimu: stačiakampis dugnas užtikrina stabilų pakuotės stovėjimą lentynose; tokiuose maišeliuose supakuotą produktą patogu laikyti ir po truputį naudoti; pakuotę lengva atidaryti ir uždaryti.