Kokybė

Kokybiška spauda

Spaudos procese naudojamos raiškaus atkūrimo spaudos formos ir geriausių gamintojų poligrafiniai dažai, todėl net ir smulkiausios detalės atrodo nepriekaištingai, o spalvos yra itin ryškios.

Tikslūs matmenys ir tvirtumas

Maišelių formavimas ir klijavimas atliekamas moderniu įrenginiu, todėl suformuoto maišelio matmenys yra itin tikslūs.

Kokybės garantija

Visus gamybos etapus nuo dizaino parengimo ir suderinimo iki galutinio produkto kruopščiai prižiūrime standartizuotais procesais.

Tausojantys aplinką

Galite rinktis aplinką tausojančius maišelius, 100% pagamintus iš popieriaus.

Išskirtinumas

Daugiau spalvų

Spausdiname iki septynių spalvų CMYK, Pantone ar metalizuotomis spalvomis.

Platus medžiagų ir paviršių pasirinkimas

Atspausdintą maišelio medžiagą – kraft, blizgų, matinį ar metalizuotą popierių – galime lakuoti blizgiu, matiniu laku ar laminuoti blizgia, matine plėvele.

Spauda be apribojimų ir pakuotės stiliaus vientisumas

Atspausdinsime skirtingus maišelius kiekvienai Jūsų produktų rūšiai.

Barjerinės pakuotės savybės

Mūsų siūlomos medžiagos užtikrins Jūsų produktui reikalingą apsaugą nuo nepageidaujamo išorės poveikio, taip pat padės išlaikyti aromatą, spalvą.

Saugumas

Sertifikatai

Įmonėje įdiegti kokybės vadybos standartas ISO 9001:2015 ir pakuočių gamybos higienos standartas EN 15593:2008.

Litprint ISO 9001
Litprint EN 15593

Nuo 2020 Litprint yra sertifikuota FSC® ženklu paženklintų produktų gamintoja ir pardavėja (licenzijos Nr. FSC-159910) ir turi galimybę gaminti ir parduoti FSC® sertifikuotus produktus – pakuotes, pakuočių ruošinius bei maišelius, pagamintus iš popieriaus ir/arba Natureflex žaliavų.

Litprint FSC

Tiekimas

Dydžių įvairovė

Maišelių dydžiai parenkami atsižvelgiant į pakuojamų produktų kiekį ir reikalavimus pakuotės išvaizdai. Galimi dydžiai nuo 50x30x150 iki 120x90x360 (plotis x šono plotis x aukštis, mm).

Mažiau pakavimo sąnaudų

Informacija apie kiekvieną produktą bus atspausdinta ant individualaus dizaino maišelių, todėl nereikės klijuoti papildomų lipdukų.

Mažesnės atsargos

Atspausdinsime nedidelius (nuo 30 tūkst. vnt.) maišelių kiekius ir taip sumažinsime Jūsų investicijas į pakuotės atsargas.